Renginių filmavimas: kokius renginius verta įamžinti video formate?

Renginių filmavimas

Renginių filmavimas: kokius renginius verta įamžinti video formate?

Renginių filmavimas – tai būdas profesionaliai sumontuotame trumpame filmuke įamžinti vykusio renginio akimirkas. Ir visai nesvarbu, tai būtų jauki vidinė šventė, skirta įmonės kolektyvui, didžiules minias pritraukianti vieša konferencija ar trankus tris dienas vykstantis muzikos festivalis – kiekvienas įvykis vertas tęsti savo gyvenimą ne tik atmintyje, bet ir prisiminimus atgaivinančiuose judančiuose kadruose. Nufilmuota medžiaga taip gali virsti reklamos sklaidos įrankiu, socialinių tinklų turiniu ar akį pritraukiančia detale internetinėje svetainėje. Juk planuojant renginį fotografo paslaugos, atrodo, savaime suprantamas punktas, tai kodėl šalia negali atsirasti ir videografų kontaktai?

Kokius renginius verta filmuoti?

  • Atidarymai ir pristatymai

Jei planuojate renginį, skirtą įmonės, naujo filialo, salono, restorano, baro, kitokios verslo vietos atidarymui ar naujo produkto/paslaugos pristatymui, filmuota šventės medžiaga taps idealia reklamine priemone, įsirašančia į jūsų veiklos istoriją, kuria bus lengva dalintis įmonės viduje, su partneriais bei klientais. Profesionalūs kameros meistrai užfiksuos jūsų prekės ženklą atspindinčias detales, kurios paryškins tikslinei auditorijai siunčiame žinutę, o svarbiausias renginio minutes taip pat galima paversti net gyva transliacija, jog kuo didesnė auditorijos dalis sudalyvautų reikšmingame įvykyje, nepraleidžiant nė vienos minutės.

  • Įmonių gimtadieniai ir apdovanojimai

Įmonių gimtadieniai, metų pabaigos ar pradžios proga rengiami vidiniai apdovanojimai – didžiulė šventė visam kolektyvui, todėl tokių renginių filmavimas įamžins svarbaus vakaro akimirkas. Turint dailiai sumontuotą filmuką, nominantai ir apdovanojimų laimėtojai galės juo pasigiriant dalintis su savo artimaisiais, o tie renginio svečiai, kurie negalėjo dalyvauti, bent jau kadrų juostos pagalba sužinos, kokį smagų vakarėlį iš tiesų praleido ir kitąmet patys pirmieji patvirtins apie savo dalyvavimą.

  • Labdaros renginiai

Sakoma, jog gerus darbus reikia daryti tyliai, tačiau nūdienos aktualijos moko kitaip, jog apie gerus darbus reikia kalbėti garsiai, taip parodant pavyzdį kitiems. Žinia apie socialinę akciją gali pasklisti po visą pasaulį, todėl šitoks renginys privalo įsiamžinti vaizdo įraše, ne tik tam, kad suburtų bendraminčius, prisidėsiančius prie organizuojamos labdaros, bet ir tam, kad apie tokius įvykius su pasididžiavimu kalbėtų ateities kartos, galbūt net tęsdamos pradėtas gražias tradicijas.

  • Atvirų durų dienos

Atvirų durų dienos studentams ir būsimiems darbuotojams suteikia progą atverti įmonės duris ir iš pirmų lūpų išgirsti, koks ten verda profesinis gyvenimas. Tokio renginio filmavimas yra papildoma galimybė sudalyvauti tiems, kurie tą dieną negalėjo atvykti arba gyvena skiriant didesniam atstumui. Atvirų durų dienas galima nufilmuoti rengiant tiesioginę transliaciją ir su žiūrovais bendraujant tiek gyvai, tiek nuotoliu, filmuojant 360° kampu, taip sukuriant erdvinį vaizdo įrašą, arba pasitelkiant GoPro kameras ir leidžiant vaizdo įrašo stebėtojui patirti pasivaikščiojimą po įmonės užkulisius tarsi savomis akimis.

Renginių filmavimas

Renginių filmavimas

  • Mokymai ir teambuilding‘ai

Mokymų ir komandos formavimo renginių filmavimas suteikia galimybę dalintis mokomuoju turiniu ir paaiškinamaisiais vaizdo įrašais savo kolektyvo viduje arba išorėje su potencialiais klientais. Nesvarbu, ar tai būtų pristatymas, skirtas jūsų komandai šviesti, ar produkto demonstravimas, padedantis potencialiems klientams geriau suprasti jūsų teikiamas paslaugas, toks video duoda pridėtinės vertės ir naudos ilgesniam laikui, nei tik gyvai vykstančio renginio metu.

  • Konferencijos ir seminarai

Profesionalus vykusios konferencijos ar seminaro vaizdo įrašas leidžia renginio metu diskutuotomis temomis dalintis su tais, kurie negalėjo dalyvauti gyvai. Tai taip pat puiki vaizdo medžiaga reklamoms ir pranešimams būsimiems svečiams, klientams, naujos auditorijos pritraukimui. Tokius įrašus galima papildyti išskirtiniais interviu su pranešėjais, o vaizdo montažu – suglaudinti svarbiausius momentus į trumpus bei lengvai suprantamus klipus.

  • Festivaliai, koncertai ir kiti pramoginiai renginiai

Pramoginių renginių filmavimas yra puikus būdas reklamuoti įvykį internete ar socialinėse medijose, taip pritraukiant publikos dėmesį. Videografai gali sukurti reklaminį vaizdo įrašą, kuris padės parduoti bilietus į būsimus renginius, pasidalinant teigiama festivalio lankytojų patirtimi su nauja auditorija ir išryškinant populiarius jūsų renginio atlikėjus.

Tad kodėl verta galvoti apie renginio filmavimą?

Filmuodami renginį, jūs gausite aukštos kokybės medžiagą, šventės patirtį pateikiant per akiai patrauklią kinematografinę prizmę. Turimą vaizdo įrašą galima karpyti, redaguoti, pritaikyti skirtingoms dalinimosi platformoms ir kanalams, taip pasiekiant skirtingą auditoriją. Taip pat nufilmuotus kadrus visuomet panaudosite ateityje, kuriant reklamas ar skleidžiant žinią apie savo verslą. Vykstantį renginį transliuojant tiesiogiai, pasieksite tuos žmones, kurie negalėjo renginyje dalyvauti realiu laiku, o likę įrašai bus prieinami net ir patiems užimčiausiems jiems asmeniškai patogiu metu.

Renginių filmavimas yra puikus būdas užfiksuoti prisiminimus iš ypatingo įvykio. Kreipęsi į video meistrų namus, nuo savų pečių nusiimsite didžiulį rūpestį, mat šventės metu šalia jūsų bus patikimi žmonės su profesionalia įranga, kurie pasirūpins, kad svarbūs momentai nebūtų praleisti, o iki galo išpildyta filmavimo ir montavimo paslauga dovanotų lūkesčius pranokstantį rezultatą vaizdo formate.