KAI SUSITINKA PROFESIONALAI IR KOKYBIŠKA TECHNIKA, GIMSTA ĮSIMINTINOS IR NEPAKARTOJAMOS VAIZDO ISTORIJOS

VAIZDO ŽMONĖS – video gamybos namai, teikiantys  plataus spektro kūrybines paslaugas. Jūs pasidalijate savo norais, mes juos įgyvendiname.

Mūsų tikslas – kokybiškas produktas, kurį sukursime, įsiklausydami į Jūsų poreikius bei tikslus. Mūsų siekis – kad rezultatas ilgam įsirėžtų jį pamačiusiųjų galvose ir širdyse. Konsultuojame, prodiusuojame, režisuojame, atliekame kastingą, parenkame lokaciją, pasirūpiname grimu, reikiama technika, rašome scenarijus, ir, žinoma, filmuojame bei montuojame. Visa tai atlieka geriausi savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį savo srityse. Rezultatą pritaikysime bet kuriems, Jūsų pasirinktiems, sklaidos kanalams. Visą procesą galime užfiksuoti ir nuotraukose, kad turėtumėte medžiagos savo socialinių tinklų komunikacijai.

Istorija, papasakota vaizdu, įsimins ilgam. To ir norite? Susisiekime. Kontaktai skiltyje. Daugiau informacijos rasite mūsų Facebook paskyroje Vaizdozmones.lt arba telefonu +370 62496534.

PLATUS PASLAUGŲ PASIRINKIMAS

Videoreklama

Įvaizdinė reklama

Socialinė reklama

Produktų filmavimas

TV laidos ir projektai

Vaizdo klipai

Renginių filmavimas

Tiesioginės transliacijos

Tinklalaidės, podcastai

Fotografavimas

KELETAS MŪSŲ ATLIKTŲ DARBŲ 2022 – 2023 METAIS.

KOMERCINIS VIDEO FILMAVIMAS IR FOTOGRAFAVIMAS

MŪSŲ KOMANDA PASITIKI ŽINOMI PREKĖS ŽENKLAI

GARANTUOJAME AUKŠČIAUSIĄ KOKYBĘ UŽ PROTINGĄ KAINĄ

delfi
rimi logo
bmw logo
loficel logo
kaljanu nuoma hookahgo logo
universitetas logo
nsa
dhl logo
zmones logo
sdg logo

NAUDINGI STRAIPSNIAI APIE FILMAVIMĄ

KELETAS NAUDINGŲ STRAIPSNIŲ APIE FILMAVIMO INDUSTRIJĄ

Renginių filmavimas

Renginių filmavimas: kokius renginius verta įamžinti video formate?

Renginių filmavimas: kokius renginius verta įamžinti video formate? Renginių filmavimas – tai būdas profesionaliai sumontuotame trumpame filmuke įamžinti vykusio renginio akimirkas. Ir visai nesvarbu, tai būtų jauki vidinė šventė,…
Filmavimo paslaugos: 5 svarbūs aspektai

Filmavimo paslaugos: 5 svarbūs aspektai, renkantis komandą

Filmavimo paslaugos: 5 svarbūs aspektai, renkantis komandą   Įvedus į google.com paieškos laukelį raktažodžius „filmavimo paslaugos“ – rasite aibę pasiūlymų: nuo laisvai samdomų videografų, iki kino studijų. Nėra…
Video animacijų kūrimas

Video animacijų kūrimas ir 6 animuoto video pranašumai

Video animacijų kūrimas ir 6 animuoto video pranašumai Video turinys yra istorijos pasakojimas per vaizdą ir garsą. Nesvarbu, tai būtų reklaminio, informacinio ar mokomojo turinio istorija, tikslas – pasidalinti žinute, kuri paskatintų…

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE MŪSŲ TIEKIAMAS PASLAUGAS

VIDEO FILMAVIMAS IR FOTOGRAFAVIMAS

Video filmavimas - Reklama, Komercija

Reklamos filmavimo, vaizdo klipų kūrimo, renginių, produktų ir visas kitas filmavimo paslaugas verslui teikiame visoje Lietuvoje. Esant poreikiui ir už jos ribų.

Kokybišką vaizdą kuriame itin jautriomis, „Netflix“ patvirtintomis „Canon Cinema EOS“ kameromis. Naudojame ryškus ir galingus, geriausius rinkoje, LED šviestuvus, stabilizatorius ir kitą techniką, reikalingą aukštos kokybės vaizdui gauti.

Mūsų paslaugų spektras labai platus: videoreklama, įvaizdinė reklama, socialinė reklama, produktų filmavimas, klipai soc. tinklams, dokumentika, televizijos laidų ir projektų filmavimas ir ruošimas, vaizdo klipai, renginių filmavimas (koncertai, konferencijos), tiesioginės transliacijos, tinklalaidžių, podcastų filmavimas, montavimas, fotografavimas. 

Atsakingai ir kokybiškai dirbame jau ne vienerius metus. Todėl mūsų klientų ratas labai platus. Juos rasite apsilankę puslapyje „Klientai“. Labai džiaugiamės, kad patenkinti darbu užsakovai, vėl ir vėl grįžta, norėdami, kad jų istorijas filmuotų būtent „Vaizdo žmonės“. Vertiname ir branginame kiekvieną klientą ir jų pasitikėjimą mumis.

Nes gražiausias vaizdo istorijas kuriame įdarbindami geriausią duetą: profesionalią komandą ir kokybišką techniką.

Reklamos biudžetas priklauso nuo jūsų norų, tikslų ir poreikių. Paskambinkite arba parašykite, pasidalykite savo idėjomis, jūsų reklamos filmavimui parinksime geriausią vaizdo formatą už jums priimtiną kainą.

Užsakyti paslaugą

ISTORIJA, PAPASAKOTA VAIZDU, ĮSIMINS ILGAM. TO IR NORITE? SUSISIEKIME.